logo

2 Urodziny Normobaria Gdynia

Kochani to już 2 lata odkąd Normobaria Gdynia jest z Wami i dla Was!!

Za nami niezliczona ilość sesji tlenoterapii i wydarzeń w komorze, w czasie których mieliście okazję przebywać w najbardziej optymalnej atmosferze  dla organizmu.

Cieszymy się, że możemy tworzyć tu przestrzeń, w której aktywnie dbacie o swoje zdrowie i poszerzacie świadomość.   Bardzo dziękujemy wszystkim klientom, którzy odwiedzają nas od samego początku jak i tym,  którzy pojawiają się u nas od niedawna.

Bawcie się razem z nami i wspólnie świętujmy ten dzień!

 Z tej okazji mamy dla was mnóstwo prezentów i promocji.

Już od 17.11-19.11 można zakupić karnety w cenie promocyjnej:

-zwykły na 10sesji w cenie 800 zł

-dla seniora 10 sesji w cenie700 zł

Od 16.11-19.11 zapraszamy do uczestnictwa w loterii. Do wygrania dużo ciekawych nagród jak: karnety, vouchery, masaże, książki, wejściówki na wydarzenia do komory oraz wiele innych. Wystarczy w tych dniach przyjść na dowolna sesję tlenoterapii i zakupić los w cenie 20 zł. Losowanie nagród odbędzie się w dniu urodzin (19.11) o godz.17.

W dniu 19.11 informujemy, że wejścia na sesje tlenoterapii odbywają się bez zmian. Ale to nie wszystko! Na każdej sesji będzie losowanie w którym można wygrać wejściówkę do komory normobarycznej.

W programie mamy jeszcze spotkania z naszymi specjalnymi gośćmi z którymi współpracujemy i których macie okazję widywać na wydarzeniach, które dla Was organizujemy . Te osoby chętnie z Wami porozmawiają jak i odpowiedzą na pytania.

Od godz.12:00 Małgorzata Jaworek-wykonuje Access Bars jak i masaż Kobido.

Od godz. 13:00 Joanna Jagiełło- Coach Ustawień Systemowych, Nauczyciel Soul Body Fusion, bioenergoterapeutka, kulturoznawca.

Od godz. 14:00 Irena Marta Kuryluk – dietetyk, opiekunem medycznym, wykonuje masaż uzdrawiający.

 

Od godz. 15:00 Magdalena Hołub- towaroznawca zielarski, zielarz  fitoterapeuta, naturopata oraz instruktor oddechu metodą Butejki.

Od godz. 16:00 Ula Dawid – trycholog,  kosmetolog.

Od godz.16:00 ‘’Fuente’’ Asia i Magda – Prowadzą sesje relaksacyjne z użyciem gongu, mis tybetańskich, śpiewu i innych instrumentów terapeutycznych.

 

Główna część programu przypada na godzinę 17:00. Zjemy tort, wzniesiemy toast szampanem oraz rozlosujemy nagrody z loterii.

Serdecznie wszystkich zapraszamy !!! Dołączcie do nas !!