Normobaria w Gdyni współpracuje z

Borys Boligar

Borysem Boligarem

“ Po trzech latach specjalizacji w Wojskowym Szpitalu Obwodowym w Odessie zostałem dermatologiem. [...] Czasem mu nie dowierzałem, ale dziś wiem, że miał rację, kiedy mówił, że choroby skóry zaczynają się we wnętrzu organizmu i żadna maść nie pomoże, kiedy to wnętrze jest zatrute. [...] Na Dalekim Wschodzie zobaczyłem, jak tamtejsi mieszkańcy robią leki z ziół, korzeni, tłuszczu zwierzęcego i... własnego moczu. Wszystkie niezwykle skuteczne!”

Dowiedz się więcej
Borys Boligar

Firmą Iodica

“ Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem, generalnym Dystrybutorem firmy SOLCA S.R.L, oraz marki IODICA. Oferta SEMO Polska TRADE Sp. z o.o. obejmuje między innymi, suplementy diety, oraz dystrybucję koncentratu Jodu w formie płynnej i sypkiej dla potrzeb przemysłu spożywczego. Wszystkie nasze produkty zawierają naturalny koncentrat Jodu, oraz inne naturalne składniki mineralne. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz 100% naturalne.”

Dowiedz się więcej
Borys Boligar

Technologiem Pięknej Cery

“Mam na imię Katarzyna. Z wykształcenia jestem inżynierem technologii chemicznej oraz inżynierii materiałowej i pragnę nauczyć Cię, jak poprawić wygląd oraz jakość Twojej cery. Dowiesz się ode mnie również, jakich składników w produktach kosmetycznych oraz chemii gospodarczej unikać, aby jak najdłużej cieszyć się swoim zdrowiem. Kosmetyki naturalne to moja pasja, której poświęcam każdą wolną chwilę i chcę dzielić się swoją wiedzą, żeby zaoszczędzić Twojego czasu na skuteczne poszukiwanie odpowiednich metod pielęgnacji.”

Dowiedz się więcej
Borys Boligar

Firmą Soczyście

“Soczyście to autorski projekt Zbigniewa Bańkowskiego (na zdjęciu) - propagatora zdrowego trybu życia i specjalisty z dziedziny tłoczenia żywych olejów na zimno i ich wpływu na nasze zdrowie i życie. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.”

Dowiedz się więcej
Borys Boligar

Firmą Prodeco PPHU (Woda REDOX)

“Profilem naszej działalności są napoje bezalkoholowe wysokiej jakości. Aktualnie zajmujemy się produkcją napoju Woda Redox®, wyróżniającym się min. podwyższonym, zasadowym poziomem PH, nadającym mu właściwości alkalizujące. Wewnętrzny audyt i współpraca z ośrodkami badawczymi gwarantuje najwyższą jakość produktów, a z naszymi partnerami tworzymy silny, sprawdzony i solidny zespół. “

Dowiedz się więcej