Jak się przygotować do sesji

Jak się przygotować do sesji w Komorze Normobarycznej w Gdyni.

Zarówno do pierwszej, jak i każdej kolejnej sesji w komorze normobarycznej nie musisz szczególnie się przygotowywać. Jest jednak kilka rzeczy, które warto wiedzieć, by w pełni komfortowo spędzić seans.

  • Zapoznaj się z listą przeciwwskazań. Należą do nich m.in.: uszkodzenie błony bębenkowej, zapalenie ucha, zapalenie zatok, choroba zakaźna dróg oddechowych, odma opłucnowa (świeżo przebyta), choroby płuc związane z retencją dwutlenku węgla, przeziębienie, przebyte przeszczepy organów.
  • Każda wizyta w komorze normobarycznej umawiana jest na konkretną godzinę.  Jeżeli masz już umówioną wizytę, prosimy o przybycie na 10 minut przed planowanym czasem rozpoczęcia sesji. Ze względu na jak najwyższy komfort osób przebywających w komorze, jak i w celu utrzymania jak najlepszych parametrów powietrza, osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia do komory jeśli stosownie wcześnie nie poinformują o możliwości kilkuminutowego spóźnienia.
  • Prosimy o zabranie obuwia zmiennego oraz cieplejszego stroju gdyż w komorze utrzymywana jest temperatura ok 19°C. Mamy koce którymi można się przykryć, jednak jeśli  masz ochotę możesz przynieść swój.
  • Na 2h przed planowanym seansem prosimy o niespożywanie ciężkostrawnych posiłków (mogą być lekkie przekąski), aby zwiększyć korzyści jakie daje przebywanie w komorze normobarycznej.
  • W komorze obowiązuje zakaz spożywania posiłków i napojów w tym również napojów alkoholowych – oprócz dostępnej wody REDOX.
  • Prosimy przed wejściem na sesję wyłączyć telefony bądź przełączyć na tryb samolotowy.
  • W trakcie trwania sesji należy uszanować obecność innych osób zachowując ciszę – komora jest miejscem relaksu i odpoczynku.
  • Sesja w komorze trwa 2h, więc można wziąć ze sobą ulubioną książkę lub gazetę. Istnieje także możliwość skorzystania z książek i czasopism dostępnych w komorze.
Rezerwacja online
1
Usługa
2
Karnet
3
Termin
4
Personalia
BedClock
Komora normobaryczna - Noc
( nocne rezerwacje należy dodatkowo potwierdzić telefonicznie )
Armchair
Komora normobaryczna - Standard
Couch
Komora normobaryczna - VIP
1
Usługa
2
Karnet
3
Termin
4
Personalia
1
Usługa
2
Karnet
3
Termin
4
Personalia
1
Usługa
2
Karnet
3
Termin
4
Personalia
Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Nr telefonu *
Czy to pierwsza wizyta? *
Uwagi